صفحه رسمی چادر خودرو کیا

چادر خودرو کیا

چادر خودرو کیا جزو لوازم جانبی ماشین kia بوده که جزو بهترین خودرو های کره میباشد. همانطور که میدانید خودرو کیا به دلیل خارجی بودن در کشور ایران بسیار گران هستند پس با روکش خودرو کیا یا چادر کیا میتوانید از خودرو لوکس خود محافظت بیشتری کنید. اگر از آن دسته از ادم های هستید که بیشتر روز خودرو شما در خیابان پارک میشود یا قصد دارید به مدت طولانی خودرو کیا خود را در پارکینگ قرار دهید بهتر است از چادر خودرو کیا استفاده کنید تا از نشتن گرد خاک بر روی ماشین جلوگیری کنید. بیشتر ماشین سوارن در ایران از چادر کیا اپتیما ، چادر کیا سورنتو ، چادر کیانا ، چادر کیا اپیروس ، چادر کیا کادنزا ، چادر ماشین کیا سراتو ، چادر ماشین کیا اپتیما ، چادر مدل کیانا ، چادر ماشین کیا ریو و.. استفاده و به خرید چادر خودرو کیا روی می آوردند .در ادامه با لیوسان همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدتری هنگام خرید چادر ماشین کیا داشته باشید.

چادر خودرو کیا

چادر خودرو کیا

خرید چادر خودرو کیا

خرید چادر خودرو کیا فواید بسیاری زیادی دارد که هنگام خرید چادر کیا باید به نکات توجه داشته باشید تا جنس تقلبی و فیک خریداری نکنید. بیشتر محصولات که چینی هستند در مقابل نور آفتاب و سرما مقاومتی از خود نشان نمی دهند حتی ممکن است به خودرو شما آسیب جدی وارد کنند چرا که از جنس اولیه و با کیفیت تولید نمیشود ما در فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو لیوسان اجناس اورجینال و اصل به کاربران خود عرضه میکنیم که با خرید چادر خودرو کیا از خودرو خود محافظت کنید.

چادر خودرو کیا

چادر خودرو کیا

قیمت چادر کیا

قیمت چادر خودرو کیا بستگی به خودرو شما داشته که کدام مدل از خودرو کیا را خریداری کردید که البته جنس چادر خودرو هم بر روی قیمت چادر خودرو تاثیر گذار است. یک نکته مفید این است که هنگام خرید چادر کیا سعی نکنید که با قیمت پایین تر خریداری کنید چرا که این چادر ها مقاوم نیستند و حتی میتواند به خودرو شما آسیب وارد کنند. بصورت کلی چادر های با کیفیت از 1 میلیون تا چند میلیون تومان میباشد که بر اساس کشور ساخت ، جنس و نوع مدل خودرو شما مشخص میشود.

چادر کیا

چادر کیا

چادر خودرو کیا اپتیما

چادر خودرو کیا اپتیما یکی دیگر از محصولات ارزشمند بوده که کیفیت بسیار بالای دارد و از خودرو اپتیما شما محافظت میکنند. این نوع چادر اپتیما دارای انواع کش های نگهداری و بصورت چهار فصل میباشد و شما میتوانید در انواع محیط های گرم و سرد استفاده کنید این چادر خودرو خوشبختانه در فروشگاه لیوسان موجود است و قیمت مناسبی دارد که هم اکتون میتوانید به خرید چادر اپتیما اقدام کنید.

همچنین در ادامه میتوانید از چادر خودرو بی ام و ، و چادر خودرو بنز از سایت لیوسان خریداری کنید.