0

هایما در بورس ارزان شد ! تعدیل قیمت ها

هایما
بازدید 213

هایما وارد بورس شد ! این روزا بحث بورس و عرضه خودرو ها در بورس کالای ایران در بین تمامی خودرو سازان وجود دارد و اولین خودرو ها از محصولات هایما آغاز شد. البته طبق تجربیات شرکت بهمن خودرو فروش ماشین های همانند دیگنیتی و فیدلیتی در بورس که برخلاف انتظار ها قیمتی بالاتر از قیمت کارخانه شده بود همین موضوع سبب شد که خودروسازان دیگر هم برای دور زدن محدودیت های دولت وارد بورس شود و قیمت گذاری دستوری از بورس یک راه فرار استفاده میکنند.

مقاله پیشنهادی : سورن پلاس جدید

هایما
هایما مشکی رنگ

بصورت کلی وارد شدن خودرو سازان به بورس کالا میتواند تا حدودی باعث تعدیل قیمت های بازار و کارخانه شود. همانظور که بهمن خودرو دو خودرو خود یعنی دیگنیتی و فیدلیتی باعث ریزش قیمت شد. البته محصولات هایما به شکل دیگر شد که دو خودرو هایما S7 در بورس در دو رنگ سفید و مشکی انجام شد.

مقاله پیشنهادی : بهترین ماشین ایرانی

ابتدا برای 200 خودرو هایما سفید رنگ 245 دستگاه تقاضای اولیه و همینطور برای 300 خودرو یا دستگاه محصول هایما مشکی 286 ثبت شد. همچنین هایما سفید رنگ در بورس قیمتی برابر با 753 میلیون قیمت گذاری شده بود که در اخر با قیمت نهایی 857 میلیون معامله شد . با این نکته هم توجه کنید که قیمت این محصول در بازار ازاد نزدیک به یک میلیارد تومان میباشد.

همچنین هایمای مشکلی رنگ که با قیمت 742 میلیون تومان قیمت خودرو که با توجه به تمامی هزینه های جانبی هایمای مشکی رنگ با قیمت 844 میلیون تومان خواهد بود هایما مشکی در بازار 920 میلیون تومان به فروش می رسد.

تا زمانی که واسطه گران یا دلالان بزرگ وارد بورس کالا نشدند میتوان انتظار تعدیل قیمت ها را در این سامانه داشت.

با خدمات و فروشگاه لیوسان با ما همراه باشید.

خدمات یدک کش لیوسان که در یدک کش شرق تهران و یدک کش غرب تهران ، یدک کش خودرو تبریز فعالیت میکند که در صورت هر گونه مشکل میتوانید با ما در ارتباط باشید.

فروش چادر خودرو همانند چادر خودرو بی ام و ، چادر خودرو بنز میتوانید از فروشگاه اینترنتی لیوسان خریداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *