0

هایما S5 توربوشارژ با گیربکس ۶ دنده اتوماتیک فروش نقدی و اقساطی – ۱۴۰۱

هایما S5
بازدید 195

هایما S5 توربوشارژ با گیربکس 6 دنده اتوماتیک ویژه گروه صنعتی ایران خودرو ویژه 1401 آغاز شد است طرح فروش اقساطی 36 ماهه ، بصورت نقد و اقساطی امکان پذیز بوده و کاربران میتوانید در سایت رسمی ایران خودرو و سامانه یکپارچه اقدام به ثبت خرید خود کنند. در ادامه با لیوسان مگ همراه ما باشید .

همه متقاضیان در این طرح فروش نقدی و اعتباری خودرو هایما S5 میتواند بدون قرعه کشی همچنین حذف محدویت پلاک فعال و کاهش فصله زمان ثبت نام قبلی از 48 ماه به 18 در راستای شرکت ایران خودرو با تحویل 30 روزه ارائه می نماید.

همچنین علاقمندان به ماشین هایما S اتوماتیک میتواند در صورت تمایل با پرداخت مبلغ اضافه 9 میلیون و 900 هزار تومان رنگ خودرو انتخاب نمایند این رنگ همراه نانو سرامیک بوده که در گروه صنعتی ایران خودرو در بخشنامه برای خریداران فراهم کرده است .

زمان شروع طرح از ساعت 10 صبح تا روز چهارشنبه 1401/07/06 میباشد البته تکمیل ظرفیت ادامه دارد و در ماه های آینده هم امکان ثبت نام با این شرایط برای متقاضیان وجود دارد .

قیمت هایما S5 توربوشارژ با گیربکس 6 دنده اتوماتیک

فروش نقدی و اقساطی هایما S5:

هایما S5
فروش نقدی و اقساطی هایما S5

همچنین شما میتوانید با تخفیف 45 درصدی چادر خودرو بی ام و را خریداری کنید.

یدک کش شرق تهران ، بنزین سیار تهران یکی از خدمات شرکت لیوسان بوده که با کلیک کردن بر روی تصویر زیر میتوانید شماره یدک کش تهران را ذخیره کنید و در صورت نیاز تماس بگیرید و از خدمات یدک کش ما بهرمند شوید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *