0

فروش فوق العاده ایران خودرو و پیش فروش محصولات ویژه شهریورماه ۱۴۰۱

فروش فوق العاده ایران خودرو
بازدید 201

فروش فوق العاده ایران خودرو 1401 شهریور ماه ، ایران خودرو پیش فروش محصولات خود را در سامانه یکپارچه قرعه کشی اعلام کرد بر همین اساس در این فروش فوق العاده خودرو های همانند پارس ، پژو پارس TU5 ، رانا پلاس ، پژو 206 تیپ 2 ، سورن پلاس جدید و دنا پلاس توربو اتوماتیک که جزو بهترین ماشین های ایرانی بوده در این سامانه وجود دارد که پس از ثبت نام مشتریان بر اساس قرعه کشی می توانند خودرو خود دریافت کنند. در ادامه با لیوسان مگ همراه ما باشید.

فروش فوق العاده ایران خودرو
فروش فوق العاده ایران خودرو

این طرح به گفته مدیران ایران خودرو ، ویژه 3 گروه عادی ، خودرو های فرسوده ، جوانی جمعیت در این سامانه یکپارچه خواهدبود.

فروش فوق العاده ایران خودرو
فروش فوق العاده ایران خودرو

همچنین علاوه بر فروش فوق العاده ایران خودرو ، طرح پیش فروش ایران خودرو در این سامانه یکپارچه وجود دارد که البته باید به نکته توجه کنید مدت تحویل این خودرو ها حداکثر 12 ماه خواهد بود.

پیش فروش ایران خودرو
پیش فروش ایران خودرو

مشتریان و متقاضیان خودرو که قصد ثبت نام در این سامانه را دارند میتوانید از ساعت 14 روز چهارشنبه 16 شهریور ماه با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام خود را تکمیل کنند توجه داشته باشید مدت ثبت نام تنها 3 روز یا 72 ساعت خواهد بود همچنین زمان قرعه کشی و اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو به برندگان اعلام خواهد شد.

تمامی محدودیت های قبلی برای ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو هنوز هم وجود دارد و متقاضیانی که در دوره قبل موفق به دریافت خودرو نشدند میتوانند دوباره این سامانه ثبت نام کنند.

با خدمات و فروشگاه لیوسان با ما همراه باشید.

خدمات یدک کش لیوسان که در یدک کش شرق تهران و یدک کش غرب تهران فعالیت میکند که در صورت هر گونه مشکل میتوانید با ما در ارتباط باشید.

فروش چادر خودرو همانند چادر خودرو بی ام و ، چادر خودرو بنز میتوانید از فروشگاه اینترنتی لیوسان خریداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *